Patient Interviews

آقای س . ق

آقای س . ق

نام و نام خانوادگی: س . ق

هنوز باورم نمیشود که فقط با یک داروی گیاهی در کمتر از 4 ماه 27 کیلو کم کرده باشم .

 

سن: 24         شغل:   دانشجوی IT       وزن اولیه:  119          وزن پایانی: 93.4         طول درمان: 4 ماه    کاهش وزن : 27 کیلو

                           

چاقی شما ارثی بود ؟  از  چه سنی افزایش وزن شما شروع شد؟

از طرف خانواده پدری و هم مادری استخون بندی درشتی داریم ولی کسی چاق نیست و چاقی من ارثی نبود . از اول دبیرستان احساس چاقی کردم. حدود 15 سالگی اضافه وزنم شروع شد.

آیا چاقی ناراحتی یا مشکل برای سلامتی شما ایجاد کرده بود و آیا کاهش وزن ناراحتی ها را بر طرف کرد؟

احساس میکردم کم کم اعتماد به نفسم را  دارم از دست می دهم و همچنین پشت فرمان ماشین و برای رانندگی اذیت بودم و در خرید لباس خیلی مشکل داشتم.

چطور با دکتر مجتهدی آشنا شدید؟ و آیا قبلا هم برای لاغری اقدام کرده بودید ؟

ابتدا یکی از همکارانم دکتر را معرفی کردند و همچنین یکی از دوستانی که در کار پزشکی هستند و آزمایشگاه دارند از کار ایشان تعریف و تایید میکردند و  چون یکی از دوستان  را دیده بودم که توسط دکتر بدون هیچ عارضه ای  لاغر شده بود به دکتر مراجعه کردم و سکوی پرتاپ را پیدا کردم.  خیر .قبلا هیچ پیگیری بابت لاغری نداشتم و برای بار اول به دکتر مجتهدی مراجعه کردم .

از دوران رژیم لاغری و سختیهای آن بگویید.

برنامه غذایی دکتر مجتهدی  اصلا سخت نبود و اذیت نشدم و حتی بیشتر خوردن بود تا نخوردن. در دوران رژیم از قبل هم  بیشتر می خوردم. بعد از چهار روز که مراجعه کردم به دکتر 6 کیلوگرم کم کرده بودم.

در میهمانی ها در دوران رژیم طبق دستور دکتر  نان ، برنج ،  قند و روغن را  به مقدار زیادی کم کردم ولی چون به نتیجه کار فکر میکردم سختی زیادی برایم نداشت . بنده چون دانشجو هستم از فست فود خیلی استفاده میکردم ولی دکتر برایم ممنوع کردند که یک مقداری غذای جایگزین فست بود برایم زحمت داشت.

برنامه ورزشی فقط 30 دقیقه راه رفتن تند در روز  داشتم. البته اصلا برنامه دکتر بر ورزش نیست .

مهمترین ویژگی و عامل موفقیت رژیم دکتر مجتهدی بنظر شما چیست؟

با داروی دکتر مجتهدی ریزه خوری از بین می رود و همچنین این دارو گرسنگی چشم را نیز از بین میبرد . مصرف دارو هیچ عوارضی برایم نداشت . با مصرف دارو احساس سبکی میکردم.

 

هیچ احساس گرسنگی در دوران رژیم نداشتم . وهنوز باورم نمیشود که فقط با یک داروی گیاهی در مدت کمتر از   3 ماه 27 کیلو کم کنم .

 

روند درمان چگونه بود ؟

برنامه غذایی  هفته اول اصلا یادم نمیره شیر و خرما بود و برای ناهار هرمقدار خواستم پروتیین و بعضی سبزیجات را به میزان دلخواهم استفاده کنم. فقط  دکتر تاکید کرد  :  دز (Dose) کپسولم رایکساعت قبل از غذا مصرف کنم. برای بار دوم که مراجعه کردم  4 کیلو کم کرده بودم .  جالب بود میزان غذا خوردنم در دوران رژیم بیشتر هم شد و با اینکه بسرعت غذا میخورم ولی  برای من جای تعجب بود که با یک داروی گیاهی در حدود 27 کیلو لاغر شدم. موفقیت این مدل درمان را مصرف داروی دکتر مجتهدی می دانم .