Patient Interviews

آقای شهزاد حسین خان

آقای شهزاد حسین خان

نام و نام خانوادگی: آقای شهزاد حسین خان

خانمم احساس خیلی خوبی دارد که من خوش تیپ شدم و من هم از رضایتش  شادم.

سن: 43 سال             شغل: طلا ساز            وزن اولیه: 132           وزن پایانی:109           میزان کاهش وزن: 22              

تعداد فرزند :  یک دختر 15 ساله و  یک پسر 7 ساله                 محل تولد : کراچی پاکستان    مدت درمان  :  8 ماه

عوارض چاقی : تنگفی نفس ، زانو درد و رگ گرفتگی           

 

 

از چه سنی افزایش وزن شما شروع شد؟

از سن  15 سالگی شروع به اضافه وزن نمودم و  روزبروز چاق شدم .

چرا تصمیم به کاهش وزن گرفتید؟

شغل من تمام وقت بصورت نشسته است و تحرکی ندارم که این موضوع دلیل مضاعفی برای اضافه وزنم شده است و در محل کار هنگامی که میخواستم از جا بلندشوم و ابزاری بردارم خیلی برایم سخت بود. درد زانو و تنگفی نفس اذیتم می کرد. شکم زشت و بدقواره ای داشتم. هنگام رانندگی چون شکمم بزرگ بود اذیت بودم .  هنگام خرید لباس مشکلات زیادی داشتم. وقتی به دخترم می گقتم یک کاری انجام بده می گفت هر موقع شما لاغر شدی بعد من به حرف شما گوش می کنم.  پسرم حسن را وقتی کسی اذیتش میکرد بچه ها را تهدید میکرد الان پدرم میاد و آنها بخاطر چاقی  ازم حساب میبردند و خیلی مسائل دیگه باعث شد تصمیم برای کاهش وزن بگیرم.

آیا چاقی ناراحتی یا مشکل برای سلامتی شما ایجاد کرده بود، و آیا کاهش وزن ناراحتی ها را بر طرف کرد؟

تنگفی نفس و زانو درد و همجنین رگ گرفتگی. بله به طور کامل درد از بین رفت و تنگی نفس و رگ گرفتگی خوب شد.

چطور با برنامه دکتر مجتهدی آشنا شدید؟ و چرا آن را انتخاب کردید؟

کم کم تعداد افرادی که سرزنشم می کردند زیاد تر می شد ،از طرفی هم  حس خوشمزه غذا رو نمی تونستم فراموش کنم و کمتر بخورم  لذا باید دنبال یک دکتر خوب میگشتم که برنامه مناسبی داشته باشه که براحتی به نتیجه مطلوب برسم . یکی از دوستانم که با داروی اختراعی خانم دکتر آشنا بود من رو به ایشان معرفی کرد.

آیا سابقه گرفتن رژیم داشتید ؟

هرکسی برای لاغر شدنم یک چیزی می گفت : یکی میگفت فقط کاهو بخور یا  صبحانه فقط لیمو بخور و خیلی چیزای دیگه. به حرف همه می کردم ولی هیچ فرقی احساس نمی کردم و درد زانویم  خیلی شدید تر شده بود. هر بار سر سفره می نشستم اطرافیان سر سفره به من می گفتند چقدر می خوری . بسه نخور. غذای پاکستانی هم خیلی چرب و مقوی است ولی چاق کننده که من نمتونستم خودمو کنترل کنم و کمتر بخورم .

تلخ ترین خاطره از زمان چاقی تان را بفرمایید.

منزل  برادر خانمم بودیم، وقتی من  رفتم توالت ، کف توالت  ریزش کرد البته بخاطر ترکیدگی لوله بود ولی  همه اقوام من رو مسخره کردند. هر موقع می خواستم برم توالت می ترسیدم و فکر می کردم یک اتفاقی شبیه آن می افتد .همیشه فامیل من را بجهت آن اتفاق که من مقصر نبودم  مسخره می کنند.

درمان چگونه بود ؟

8 ماه تحت درمان بودم. جلسه اول دیدار با دکتر مضطرب بودم استرس داشتم که چی میشه؟!! ترس از این  داشتم دکتر  برنامه ای بمن بدهد که چیزهایی که دوست دارم بخورم ممنوع شود  چون من خیلی کباب و گوشت دوست دارم. در ماه 4 بار مراجعه به دکتر مراجعه می کردم. دکتر جلسه اول گفتند:  اگه صحیح عمل کنی و اگر داروی تجویز شده را  درست  استفاده کنی خیلی موفق خواهی شد. دکتر گفت دارو را استفاده کن نتیجه را  بهتر از چیزی که فکر می کنی خواهی دید.

هفته اول درمان شک داشتم که حرف دکتر درسته یا نه ؟!!!  ولی بار دوم که مراجعه کردم و بطور معجزه آسایی دیدم چند کیلو کم کردم احساس آرامش پیدا کردم و به برنامه دکتر مجتهدی و صحبتهای ایشان ایمان آوردم . و وقتی دیدم وزنم کم شده با اراده و ایمان راسخ انگیزه پیدا کردم و پیگیر شدم .

آیا غذاهایی را که دوست داشتید مثل کباب و گوشت که فرمودید. مصرف آنها ممنوع یا محدود شد ؟

برایم جالب بود ؛ رژیمی که دکتر داد انواع کباب بود  مثل ماهی کباب – کباب برگ – جوجه کباب و  چنجه . چون من دوست داشتم هیچ محدودیت یا ممنوعیتی برای خوردن اینها نگفتند و حتی گفتند هر مقدار دلت می خواهد بخور حتی گفتند یک دیس بزرگ از همه مدل کباب هر چقدر میخوای بخور ولی روغن نداشته باشد یا کم باشد  البته با تاکید روی میزان ادویه های مختلف و میزان آن .

در تنوع غذایی و برنامه غذایی شما دکتر چه تغییراتی داد ؟

در تنوع غذایی و فعالیت روزانه هیچ مشکلی بوجود نیامد  .  برنامه غذایی ام مثل قبل بود البته با یک تغییرات جزیی در مصرف غذاهای متفاوت . البته این تغییر برای ذائقه ام لذت بخش بود . و اینکه هر هفته یک نوع غذای جدید اضافه میشد که یک نوع تنوع و احساس نشاط بخشی بود .

احساس می کنید داروی دکتر چه تاثیری در بدن شما داشت که باعث کاهش وزنتان شد ؟

داروی دکتر اشتها را کم می کند و سوخت و ساز را  بالا می برد و زود هم سیر میشدم و از غذا خوردن دست می کشیدم . و هیچ موقع احساس گرسنگی نمیکردم .

بعد از کاهش وزن چه احساسی دارید؟

احساس خیلی خوبی دارم مخصوصا وقتی خود را در آینه می بینم الان از خودم خوشم می آید و هرکسی من را می بیند می گوید: چقدر خوش تیپ شدی.  چند سال جوان تر شدم حتی جوان تر از قبل از ازدواج . فکر میکنم 20 سال جوانتر شدم . الان می توانم زیاد پیاده روی کنم . خانمم احساس خیلی خوبی دارد که من خوش تیپ شدم و من هم از رضایتش  شادم.

نظرتون در مورد مصرف داروی اختراعی دکتر چیست ؟ عوارضی نداشت؟

خیر. این دارو هیچ عوارضی نداشت . من بعد از لاغر شدن  چند نفر دیگر هم معرفی کردم که برای لاغری پیش دکتر بیایند و آنها هم بسیار راضی بودند .خاصیت داروی دکتر غیر از درمان چاقی برای درمان فشارخون ، مشکلات تنفسی و گوارشی هم مفید است .

در پودر دکتر  21 گیاه دارویی وجود دارد  و در کپسول اختراعی ایشان 18 گیاه دارویی متفاوت از پودر استفاده شده است که دارای فواید خوبی برای جسم است  .